Woensdagochtend wandeling Almere

Nog een keer de woensdagochtend wandeling zonder Geert. Gekozen voor het startpunt bij Odin om bij terugkomst met elkaar koffie te kunnen drinken. Er was een verzoek binnengekomen om niet al teveel woningen te gaan bekijken. Je komt natuurlijk wel in de verleiding in deze nog steeds niet volgebouwde omgeving. Dus 1/3 woningen en 2/3 bos. Dit is door de groep zeer positief ervaren. De paden waren goed te vinden, zelfs die vlak langs een huis, mede dankzij een bewoonster. Bij het Kathedralenbos hadden we geluk. 2 reetjes konden gefotografeerd worden. Wel jammer voor de 2 achterste wandelaarsters liepen ze gauw het bos weer in. De koffie na afloop smaakte prima en het koekje daarbij misschien nog beter.
Wij zijn liefhebbers van leuke wandelingen met of zonder onze Beagle Sita Wandel jij ook graag met jouw hond ? Laat het ons weten

2 gedachten over “Woensdagochtend wandeling Almere

  1. Mooie foto’s van een ongetwijfeld even mooie wandeling. We lezen het heel graag maar voor ons jammer genoeg iets te ver weg als je in Antwerpen woont. Toch bedankt voor het delen.

Wij vinden het leuk om jouw reactie op ons berichtje te lezen.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.