Heuvelland 2025 !e Dag

Heuvelland 4Daagse 2025 1e Dag

Onze eerste wandeldag begon goed: met een heerlijk ontbijt, verzorgd door Alexander, inclusief extra lekkere koffie. Voordat we vertrokken, konden we de mascotte Polke nog snel op de foto zetten.

De dag stond in het teken van fruit: kweeperen (zelf geplant en geoculeerd), pruimen bij de vlaaien, bananen uitgedeeld door de organisatie, rode appeltjes aan de bomen en vlierbessen – het hield niet op.

Minder smakelijk, maar wel nadrukkelijk aanwezig, waren de landbouwvoertuigen met verse mest (oftewel: gier). Gelukkig konden we telkens op tijd opzij stappen.

Na 22 kilometer wandelen (plus 2 kilometer heen en terug) kijken we terug op een geslaagde dag. Het mooie weer hielp natuurlijk mee, maar de traktatie op ijs van Ciska, de zus van Wil, maakte het extra bijzonder. Ook Hans verraste ons met een verfrissend drankje bij zijn verblijf bij Fletcher.

Vanavond sluiten we af met een diner in gemeenschapshuis De Holle Eik. Op naar morgen !

Unknown's avatar
Wij zijn liefhebbers van leuke wandelingen met of zonder onze Beagles Wandel je een stukje met ons mee ?

Wij vinden het leuk om jouw reactie op ons berichtje te lezen.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.