Voor het eerst sneeuw en dus lekker aan de wandel. Dit keer in de omgeving van natuurgebied Den Treek Henschoten op de Utrechtse Heuvelrug. Gedeeltelijk via Klompenpad. Helaas waren er wandelpaden afgesloten waar we niet van op de hoogte waren dus af en toe moesten wij improviseren. Genoten van de natuur en van elkaar. Koffie op bankjes en nu wachten op de volgende keer met sneeuw.
Voor andere wandelaars die van plan zijn om in dit gebied te gaan wandelen. Een aantal bepaalde wandelpaden zijn permanent afgesloten
Het landgoed heeft besloten om een aantal door de jaren heen ontstane wandelpaden permanent af te sluiten voor het publiek. Deze maatregel is genomen voor ieders veiligheid. De paden die zijn afgesloten zijn geen officiële wandelpaden, maar paden die in de loop der jaren spontaan zijn ontstaan. Nog steeds blijft er 120 kilometer aan opengestelde wandelpaden over. Wandelaars zijn welkom op de daarvoor bestemde wandelpaden en worden geadviseerd ruiterpaden en MTB-trails te vermijden. Mountainbikers zijn welkom op de nieuwe mountainbikeroutes en ruiters zijn welkom op de ruiterpaden. Door de toenemende recreatiedruk op het landgoed is het noodzaak dat iedere bezoeker deze regels respecteert. Niet alleen naar elkaar, maar ook om het wild op het landgoed de zo noodzakelijk rust te bieden.
Ontdek meer van Onze wandelervaringen
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.